O nás

Vítáme Vás na webu dobaraku.cz. Na webu, který bude váš stálý a spolehlivý pomocník s výběrem těch nejlepších produktů, které jsou zrovna k mání. Výběr nejlepších výrobků stabilně aktualizujeme a tím Vám přinášíme vždy aktuální výpis podle testů a recenzí, které jsou dle nezávislých spotřebitelů nejlepší. Nemáme žádné sponzory, které určujou co zveřejnit a co nezveřejňit. Vše co Vám přinášíme je čistě nezávislý názor spotřebitelů, které mají s daným produktem zkušenost.

Jak vytváříme a jak připravujeme naše testy pro Vás?

Vždy, než začneme psát článek, připravíme si několik stran A4 z dané problematiky. Ručně vybíráme to nejdůležitější, co spotřebitelé při výběru často zapomínají a v budoucnu toho litují. Naši redaktoři procházejí desítky webů z Čech i zahraničí, navštěvují místní prodejny, kontaktují prodejce a na základě získaných informací vyberou to nejdůležitější, co pak zveřejní. Z pravidla jeden článek trvá i několik dní.

Seznam nejlepších produktů

Všechny produkty vybíráme podle několika přísných kritérií:

  • Vybíráme jen aktuální produkty
  • Nejlépe hodnocené produkty
  • Produkty o které je zájem
  • Produkty s nízkou mírou reklamací

Rozdělení, přiřazení a udělení hodnocení

Veškeré informace, které jsme nasbírali k vybranému produktu, roztřídíme dle hodnocení. Každý produkt tímto dostane svoje místo v žebříčku, který zpravidla řadíme vzestupňe. Výsledné hodnocení produktu může ovlivňovat mnoho aspektů. Prvním je například i popularita prodeje, hodnocení uživatelů ze srovnávačů cen, nebo oblíbených eshopů. Díky našim postupům a našeho know-how, dosahujeme nejefektivnějších výsledků, které používáme k hodnocení a přiřazování produktů do porovnávací tabulky.

Udržujeme produkty aktuální

Držíme krok s výrobci a díky tomu jsou naše srovnávací tabulky vždy aktuální. Jsme si plně vědomi toho, že mobilní telefon který je dnes prodejní hit, za dva roky již nebude. Udržujeme i aktuální odkazy na produkt který si vyberete, aby Váš nákup byl co nejjednoduší a vždy jste dostali přesně to, na co kliknete.

Spolupracujeme s Heurekou a s největšími eshopy

Na našem webu nikdy nenajdete klasické otravné reklamní plochy, jako znáte z většiny webů. Žádná vyskakovací okna, žádné přeplněné plochy s reklamou, které by zpomalovaly Vaše počítače i mobilní telefony. Zakládáme si na čistém a přehledném prostředí. Spolupracujeme pouze s největšími hráči na Českém internetu jako je alza.cz, mall.cz, electroworld.cz, okay.cz aj. A v neposlední řadě i s nejoblíbenějším srovnávačem cen – Heureka.cz. Pokud Vám náš nákupní poradce pomohl s výběrem, proklikli jste se do eshopu a následně zakoupili produkt, tak máte možnost získat malou provizy z prodeje. Tímto krokem se významně podílíte na chodu webu, aby jste nebyl žádný otravný reklamní blok.