Víceúčelový rýžovar značky Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT

Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT
Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT

Léto nám sice už dávno zaklepalo na dveře, ale i přesto, někteří z nás, si chtějí stále udržovat štíhlou linii, hubnout, jíst zdravěji, nebo se prostě cítit se ve svém těle dobře.

Nejen, že má rýžovar Low Sugar Rice Cooker 3000AT krásný, a velmi moderní design, ale má i skvělých 6 funkcí. Já sama jsem milovník všech druhů rýží, ale i luštěnin, či ovesných kaší. Všechno výše uvedené, umí rýžovar od značky Lauben, splnit do puntíku.

Když si blíže upřesníme a přeložíme, samotný název produktu, tak zjistíme, že je v názvu psáno – snížený obsah cukru. Ano, čtete velmi dobře. Rýžovar Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT zbaví rýži až o 40% sacharidů a to valná většina znás, rádo slyší. Díky speciální technologii, oddělí rýžovar v průběhu vaření, přebytečné cukry od škrobů, které jsou obsaženy v rýži. Oddělené nadbytečné sacharidy se objeví ve spodní nádobě a po skončení vaření, je jednoduše vylejete i s vodou pryč.

Dále bych ráda vypíchla fakt, že rýžovar od značky Lauben, má skvělý a nepřilnavý keramický povrch. Nádoba má až 3l, takže se nebojte, vydá Vám to pro celou rodinu. A pokud se někdo opozdí a Vy se budete bát, že mezitím rýže vystydne, tak zadržte. Rýžovar Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT má funkci Keep Warm, která udrží jídlo teplé a to i bez toho, aniž by se rýže rozvařila. Hurá.

Dále mnoho z nás ví, že musí množství vody v hrnci, buďto vychytat a nebo stále vodu dolívat, aby se rýže v hrnci nepřichytla na spod. Pak ale přijde fakt, že naopak, musíme hlídat vodu, aby nepřetekla. Tohle opravdu nemám ráda, protože drhnout přípálenou vařící desku, nechcete. No a tady nás zachrání funkce odložený start, nebo ochrana proti samotnému přetečení. A aby toho nebylo málo, je tu také funkce Cool touch, která nás ochrání od samotného popálení. Miluju nádobí, které mohu dát do myčky a nemusím se s tím drhnout a to rýžovar Low Sugar Rice Cooker 3000AT, opět splňuje.

Obsah balení rýžovaru lauben low sugar rice cooker 3000AT

Když se podíváme do samotného balení rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT, najdete zde přehledný a jednoduchý manuál k ovládání rýžovaru a také skvělou kuchařku, pro Vaše začátky s vařením. Součástí balení je roztomilá lžíce, odměrka, vnitřní košík, vnitřní nádoba a napájecí kabel. Ovládání je též jednoduché. Z vrchu rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT, máte zobrazeno menu. Vše je jednoduché a dobré čitelné. Máte tu tlačítko na start/zrušení, odložený start, změna programů a nastavení času. Po stisknutí startu se rozsvítí displej a uvidíme všech 6 funkcí a další možnosti.

Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT
Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT
Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT
Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT
Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT Recenze rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT

Přednastavené funkce:

Slow cook, Quick cook, Polévka, Kaše, Low sugar a zelenina.

Výhody a vlastnosti rýžovaru:

 • Low Sugar
 • 6 funkcí
 • Manuální nastavení – pokud Vám cokoliv nevyhovuje, můžete si jej manuálně upravit.
 • Keep Warm – jídlo zůstane teplé na dlouhý čas a to bez rozvareni
 • Cool touch – vnější plášť zůstává chladný a Vy se o něj nepopalite
 • Odložený start – odlozte si vaření na později
 • Ochrana proti přetečení – díky mikrotlaku
 • Dotyková tlačítka – vše ovládáte pomocí digitálních tlačítek a vše je snadné a jednoduché
 • Nepřilnavý keramický povrch
 • Snadná údržba
 • Kuchařka – pro snadný start ve vaření

Kde zakoupit tento rýžovar lauben:

Rýžovar lauben low sugar rice cooker 3000AT můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *