Nosítko Rookie – Premium Baby nezávislá recenze

Rookie je nosítko vhodné od novorozence, až po batole a to od věku 0-12m s váhou od 3,5kg.

Recenze dětského nosítka Rookie

Nosítko Rookie umožňuje rodičům nosit svého malého potomka připevněného ke svému tělu a je navrženo tak, aby poskytovalo podporu a pohodlí jak dítěti, tak i rodiči. Pro nás to byla velká záchrana, hlavně v období šestinedělí, kdy na mne byla dcera neustále připevněná a potřebovala neustálý kontakt s matkou. Existuje mnoho různých typů dětských nosítek na trhu, včetně nosítek založených na šátku, předních nosítek a nosítek na záda. Ale pro nás bylo nosítko Rookie nejlepší volba. Vůbec nevím, jak se takový šátek zavazuje a nechtěla jsem se s tím, upřímně, ani zdržovat. V šestinedělí potřebuje žena hlavně klid a něco, co pro ní bude velmi jednoduché a rychlé.

Využití Rookie – Premium Baby

Rookie je značka, která nabízí svou vlastní řadu nosítek pro děti. Tyto nosítka jsou často vyrobeny z pohodlných a prodyšných materiálů, jako je bavlna a len, které umožňují vzduchový oběh a minimalizují pocit horka a potu pro dítě, i rodiče. Rookie nosítka jsou obvykle ergonomicky navržena, s ohledem na správnou polohu dítěte a podporu jeho páteře. Ergonomický střih a podpora, je testovaná i porodními asistentkami, které nosítko označily za velmi dobré a splňuje tak i bezpečnostní normu EU pro dětská nosítka.

Při výběru dětského nosítka je důležité zvážit několik faktorů, včetně bezpečnosti, pohodlí pro dítě i rodiče, nastavitelnosti a kvality materiálů. Je také důležité správně nasadit nosítko a dodržovat pokyny výrobce ohledně váhových a věkových omezení.

Je-li Rookie dětské nosítko vaším preferovaným výběrem, doporučuji vám navštívit oficiální webové stránky značky nebo kontaktovat prodejce, abyste se seznámili s jejich konkrétní nabídkou nosítek, jejich funkcemi a pokyny pro použití.

Nosítka Rookie mají několik hlavních výhod, které zahrnují:

Pohodlí pro dítě: Nosítka Rookie jsou navržena s důrazem na pohodlí a bezpečnost dítěte. Materiály použité v nosítku jsou měkké, prodyšné a šetrné k citlivé pokožce dítěte. Ergonomický design zajišťuje správnou polohu dítěte a podporuje jeho páteř.

Pohodlí pro rodiče: Nosítka Rookie jsou vybavena nastavitelnými popruhy ve tvaru X, takže skvěle drží na Vašem těle. Dále páskou na pas, která umožňuje rodičům přizpůsobit si nosítko svému tělu a dosáhnout optimálního rozložení váhy dítěte. To zajišťuje pohodlné nošení pro rodiče bez nadměrného tlaku na záda nebo ramena. Popruh se dá dole i stáhnout a upravit si tak jej na nožičky miminka.

Nosítko Rookie
Nosítko Rookie
Nosítko Rookie
Nosítko Rookie Nosítko Rookie Nosítko Rookie


Snadné použití: Rookie nosítka jsou obvykle navržena s ohledem na jednoduchost použití. Dokázala jsem si tam dceru (novorozence), nasadit úplně sama, bez partnerovi asistence. Nosítko Rookie má intuitivní systémy upínání a nastavení, které umožňují rychlé a bezpečné nasazení nosítka. Nosítko má vepředu i kapsičku, která schovává skládací opěrku hlavy, pro ochranu dítěte před sluncem, nebo vhodnou právě při kojení našeho potomka.

Víceúčelovost: Nosítka Rookie často nabízejí různé možnosti nošení, včetně předního nošení, nošení na zádech a někdy i bočního nošení. To dává rodičům možnost vybrat si nejvhodnější polohu nošení pro konkrétní situace a věk dítěte.

Bezpečnost: Rookie nosítka jsou navržena s důrazem na bezpečnost dítěte. Mají pevná a spolehlivá upínací zařízení, která zajišťují, že nosítko zůstane správně na místě a dítě bude dobře upevněno. Je důležité dodržovat pokyny výrobce a správně nasadit nosítko, aby se minimalizovala jakákoli rizika.

Závěr recenze dětského nosítka ROOKIE

Závěrem bychom zmínili, že jsme zatím neshledali žádné nevýhody. S nosítkem Rookie jsme zatím plně spokojeni a splnilo to naši představu a účel nosítka. Dcera to v něm miluje a věřím, že si nosítko Rookie oblíbí i Vaše miminko.

Náš tip

Můžete se také podívat na recenzi dětské videochůvičky TrueLife NannyCam R3 Smart

Kde zakoupit nosítko rookie – bezpečně?

Nosítko od značky Rookie si můžete zakoupit u officiálního prodejce kliknutím ZDE

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *